Доопрацювання інтернет-магазину взуття та аксесуарів

persona

Кейс: доробка інтернет-магазину взуття та аксесуарів

Огляд

Доопрацювання інтернет-магазину взуття та аксесуарів

PERSONAGE BAGS AND SHOES

/ https://personage.one/
Торгова марка Personage існує в Україні з 2004 року в форматі мультибрендових магазинів взуття та аксесуарів. Основним принципом роботи Personage є бажання запропонувати покупцеві широкий вибір якісної та модного взуття та аксесуарів за цінами, нижче пропонованих іншими операторами fashion індустрії. Відмінною особливістю запропонованих покупцям товарів, є широке застосування натуральних матеріалів високої якості в поєднанні з комфортом і зручністю в повсякденному використанні.

Personage – online-магазині стильного взуття та аксесуарів. Цей інтернет-магазин потрапив до нас в готовому вигляді, але в ньому був ряд недоробок, який ми успішно усунули і оптимізували сайт. Наша команда працювала над юзабіліті і внутрішньою оптимізацією сайту. Перед нами стояли завдання виведення 3-х рівневого меню, створення на головній сторінці модуля з товарами в табах, підбору, встановлення та налаштування модуля фільтрації товарів, розробки модуля управління сезонних товарів.

Поділитися

Задачі

Рішення

Установка модулів товарів і груп
Розробка модуля з управління сезонними товарами для зручного відключення відображення товарів, при цьому товари видно для пошукових систем. Установка і налаштування модуля фільтрації товарів з можливістю створювати SEO оптимізовані сторінки фільтра.
Внутрішня оптимізація
Усунення технічних помилок сайту: дублі сторінок, помилки 404, 500. Внутрішня оптимізація: настройка генерації для сторінок категорій і товарів. Складання коректних robots.txt і sitemap.xml.
Швидкість завантаження сайту
Оптимізації коду сайту, графіки, завантаження JS скриптів і стилів сайту. Виправлення адаптивної верстки сайту, для коректного відображення. Дрібні правки в шаблоні, для коректного відображення.

Результати:

Оптимізація сайту для ПК по Google Page Speed – 85 з 100
Адаптація під мобільні пристрої
Установка системи фільтрації товарів
Управління всією інформацією через адміністративну частину

Оптимізація по Google Page Speed:

persona_1
Відгуки

Як наші послуги сприяють успіху