Просування будівельного порталу «Стройкат»

logo-stroykat

Кейс: просування будівельного порталу «Стройкат»

Огляд

Просування будівельного порталу «Стройкат»

БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ «СТРОЙКАТ»

/ http://www.stroykat.com/
Якість роботи агентства пошукового маркетингу оцінюється по портфоліо і серйозності компаній, чиї послуги на ринку оцінені роками бездоганної роботи. Ми це розуміємо і намагаємося нарощувати базу надійних клієнтів, що вселяють довіру користувачам Інтернету.

Одним з таких проектів і став будівельний портал «Стройкат». Метою обопільного співробітництва була допомога за твердженням позицій на просторах Всесвітньої павутини.
Наша компанія запропонувала, в першу чергу, професійну SEO оптимізацію всього сайту, розробила план залучення нових клієнтів і їх ознайомлення з послугами «Стройкат». Також необхідно було акцентування уваги на перевагах, які може надати даний будівельний портал і забезпечити виведення сайту в ТОП пошукових систем.
Наше агентство «SemEmpire» регулярно передає замовнику звіти по аналітиці. Вони дозволяють визначити ефективність концепції з просування сайту.

Поділитися

Задачі

Рішення

Розробка набору цільових запитів
Підбір високочастотних, середньочастотних і низькочастотних ключових слів. Моніторинг ключових позицій сайту.
Перевірка унікальності контенту на сайті компанії
Контроль унікальності контенту на всіх сторінках порталу. Оптимізація сторінок сайту відповідно до SEO запитами.
Внутрішня оптимізація
Усунення технічних помилок сайту: дублі сторінок, помилки 404, 500. Розподіл семантики, складання метатегів для цільових сторінок, настройка генерації метатегів. Контроль релевантності сторінок.

Результати:

Виведення в ТОП пошукових систем
Відгуки

Як наші послуги сприяють успіху