Просування по запитам

logotesto

Кейс: просування по запитам

Огляд

Просування по запитам

ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ TESTO

/ https://www.testo.kiev.ua/
Компанія Testo SE & Co. KGaA (Німеччина) випускає вимірювальні прилади з 1957 року. В Україні прилади testo застосовуються з 1989 року. Споживачі з успіхом застосовують широкий спектр приладів Testo: тепловізори, газоаналізатори, вологоміри, детектори витоків, анемометри, діфманометри, термометри, логгер, рН-метри, пірометри, шумоміри, люксметри та інші.

Сайт досить старий, історія його в мережі починається з 2003 року. Але сайт просто існував, його оптимізацією і просуванням ніхто не займався.

Після ретельного аналізу сайту по внутрішнім і зовнішнім факторам, аналізу видачі і конкурентів було складено і розподілено семантичне ядро ​​сайту і обраний план дій.

Поділитися

Задачі

Рішення

Детальний аналіз сайту
Внутрішня оптимізація, структура сайту, показники.
Збільшення трафіку, залучення цільових відвідувачів
Написання грамотних текстів для сторінок категорій та сторінок товарів із залученням співробітників фірми, т.к тематика специфічна. Зовнішня оптимізація.
Внутрішня оптимізація
Усунення технічних помилок сайту: дублі сторінок, помилки 404, 500, розподіл семантики, складання метатегов для цільових сторінок, настройка генерації метатегов для сторінок категорій і товарів, складання коректних robots.txt і sitemap.xml.
Зовнішня оптимізація
Крауд маркетинг, Статейное розміщення на тематичних сайтах, соцмережі.
Швидкість завантаження сайту
Оптимізація коду CMS, графіки, завантаження JS скриптів і стилів сайту, а також їх об'єднання.

Результати:

Вихід в ТОП 10 50% запитів за 2 місяці
Поява у видачі ПС Google 95% просуваються запитів
Це природний трафік з пошукових систем. Він важливий для будь-якого сайту, так як це довгострокові результати, нові клієнти і збільшення продажів. Даний показник досягли за рахунок грамотної внутрішньої і зовнішньої оптимізації.
Глибина перегляду збільшилася на 17%
Це середнє число переглядів сторінок сайту користувачами за одне відвідування. Він важливий для ранжирування сайту і обходу конкурентів.
Час на сайті збільшилася на 20%
Збільшення часу на сайті говорить про зацікавленість користувача. Пошукові системи враховують цей фактор і відповідно добре ранжируют такі сайти.
Середня швидкість генерації сторінок 713мс
Завантаження сайту - дуже важливий параметр в технічної оптимізації сайту. Сайти з меншими показниками завантаження отримують менше відмов користувачів, а відповідно вище ранжуються.

Зростання органічної трафіку:

Відгуки

Як наші послуги сприяють успіху