Просування сайту мобільного додатка

fantasy_logo

Кейс: просування сайту мобільного додатка

Огляд

Просування сайту мобільного додатка

FANTASY APP

/ https://fantasyapp.com/
Додаток для знайомств FantasyApp – це онлайн-платформа для флірту і чуттєвих ігор. Знайомся з відкритими людьми, грай з картками для обговорення різних тем, вивчай освітні колекції. Величезна кількість людей хочуть мати етичні та щирі відносини, але з різних причин не можуть відкритися або не знають як почати потрібний діалог. FantasyApp переосмислили як повинен виглядати продукт для знайомств: додали картки з ідеями для спілкування, гри і освітній контент в один додаток.
Fantasy – додаток для знайомств з фантазіям. Це простір, де ти можеш знайомитися, спілкуватися і гранично чесно говорити про свої фантазії і пристрастях.

Fantasy – це молодий стартап в США (Нью-Йорк), якому, як і будь-якого проекту потрібен цільовий трафік. Тому наша основна мета полягала в постійному прирості трафіку. З сайтом ми почали працювати з липня 2017 року. Нашими завданнями були збільшення трафіку, залучення цільових відвідувачів, внутрішня і зовнішня оптимізація, а також складання плану по контент-маркетингу.

Поділитися

Задачі

Рішення

Аналіз конкурентів
Детальний аналіз сайту і конкурентів: внутрішня оптимізація, структура сайту, показники.
Збільшення трафіку, залучення цільових відвідувачів
Унікальний контент для посадочних сторінок і блогу. Зовнішня оптимізація.
Внутрішня оптимізація
Усунення технічних помилок сайту: дублі сторінок, помилки 404, 500, розподіл семантики, складання метатегов для цільових сторінок, налаштування генерації метатегов для сторінок послуг, складання коректних robots.txt і sitemap.xml.
Зовнішня оптимізація
Крауд маркетинг, Статейное розміщення на тематичних сайтах, соцмережі.
Швидкість завантаження сайту
Оптимізації коду сайту, графіки, завантаження JS скриптів і стилів сайту.

Результати:

Вихід в ТОП10 Google 20% запитів за 3 місяці
Збільшення органічного трафіку на 31%
Це природний трафік з пошукових систем. Він важливий для будь-якого сайту, так як це довгострокові результати, нові клієнти і збільшення продажів. Даний показник досягли за рахунок грамотної внутрішньої і зовнішньої оптимізації.
Оптимізація по Google Page Speed 88/100
Це загальний показник технічної оптимізації сайту по тестах Google. Хороший результат вважається від 80 балів. Він важливий для ранжирування сайту і обходу конкурентів.
Час на сайті збільшилася на 15%
Збільшення часу на сайті говорить про зацікавленість користувача. Пошукові системи враховують цей фактор і відповідно добре ранжируют такі сайти.
Середня швидкість генерації сторінок 453мс
Завантаження сайту дуже важливий параметр в технічної оптимізації сайту. Сайти з меншими показниками завантаження отримують менше відмов користувачів, а відповідно вище ранжуються.

Зростання органічної трафіку:

Оптимізація по Google Page Speed:

Відгуки

Як наші послуги сприяють успіху