Просування в США сайту компанії по ремонту побутової техніки

best-price-logo

Кейс: просування в США сайту компанії по ремонту побутової техніки

Огляд

Просування в США сайту компанії по ремонту побутової техніки

BEST PRICE APPLIANCE REPAIR

/ http://bestprice-appliance-repair.com
Компанія Best price appliance repair виконує ремонт побутової техніки за найвигіднішою ціною, обслуговуючи клієнтів в окрузі Лос-Анджелес з 2009. В результаті прагнення компанії пропонувати виключне обслуговування клієнтів щогодини щодня, велика частина нових заявок виходить від постійних клієнтів і з уст в уста . Компанія пишається рівнем якості роботи і здатна полагодити: пральні машини, сушарки, холодильники, посудомийні машини і плити. Ремонт побутової техніки за найкращою ціною в той же день. Компанія буде рада надати вам послуги 24/7.

З сайтом ми почали працювати з листопада 2017 року. Злагоджена робота нашої команди, клієнта і розробників привели до швидких результатів.

Поділитися

Задачі

Рішення

Аналіз конкурентів
Детальний аналіз сайту і конкурентів: довідкова маса, внутрішня оптимізація, структура сайту, показники.
Збільшення трафіку
Унікальний контент для сторінок категорій, фільтрів і товарів. Зовнішня оптимізація.
Внутрішня оптимізація
Усунення технічних помилок сайту, розподіл семантики, складання метатегов для цільових сторінок, настройка генерації метатегов для сторінок приміщень і фільтрів, коректні robots.txt і sitemap.xml.
Зовнішня оптимізація
Крауд маркетинг, Статейное розміщення на тематичних сайтах, галузеві сайти.
Швидкість завантаження сайту
Оптимізації коду сайту, графіки, завантаження JS скриптів і стилів сайту.

Результати:

Вихід в ТОП10 Google.com 55% (85 ключових слів) за 3 місяці
Збільшення органічного трафіку на 70%
Це природний трафік з пошукових систем. Він Важливий для будь-якого сайту, так як це довгострокові результати, нові клієнти і збільшення продажів. Даний показник досягли за рахунок грамотної внутрішньої і зовнішньої оптимізації.
Оптимізація по Google Page Speed 83/100
Це загальний показник технічної оптимізації сайту по тестах Google. Хороший результат вважається від 80 балів. Він Важливий для ранжирування сайту і обходу конкурентів.
Час на сайті збільшилася на 30%
Збільшення часу на сайті говорить про зацікавленість користувача. Пошукові системи враховують цей фактор і відповідно добре ранжируют такі сайти.
Середня швидкість завантаження сторінок 2,63с
Завантаження сайту дуже важливий параметр в технічної оптимізації сайту. Сайти з меншими показниками завантаження отримують менше відмов користувачів, а відповідно вище ранжуються.
Відгуки

Як наші послуги сприяють успіху