Управління репутацією в google.com лікаря з Нью-Джерсі

Кейс: управління репутацією в google.com лікаря з Нью-Джерсі

Огляд

Управління репутацією в google.com лікаря з Нью-Джерсі

Агентство пошукового маркетингу Sem Empire активно співпрацює з компаніями і приватними особами, ефективно керуючи репутацією онлайн. Розвиваючись в напрямку американського ринку, агентство охоче береться здійснювати складні проекти.

Одним з них стало онлайн-управління репутацією фахівця в галузі медицини, що займається приватною практикою – N (з етичних, технічним і комерційним причин ми ніколи не вказуємо імен клієнтів для яких робимо управління репутацією). У його практиці стався неприємний випадок, який поставив крапку на подальшу роботу в даному напрямку. Ситуація погіршувалася наявністю в інтернеті офіційних протоколів розгляду і описів проступків нашого клієнта. До слова, N змінив рід діяльності, почавши практику за своєю другою спеціальністю. Але шлейф зіпсованою репутації утруднював просування нової справи: при кожному запиті щодо N, пошукова система в першу чергу видавала негатив.

Перед агентством Sem Empire стояло завдання – витіснити негатив з ТОП 20 запитів. Було необхідно створити і вивести в ТОП 20 масив релевантних сторінок за конкретним запитом, що містять позитивну актуальну інформацію.
В результаті активної роботи фахівців агентства, негатив щодо клієнта був витіснений за межі ТОП 20. Далі ведеться підтримка позитивних сторінок і, відповідно, стримування непотрібної інформації нижче обумовленої з клієнтом позиції.

Поділитися

Рішення:

Базова оптимізація сайту клієнта (внутрішня і зовнішня)
Оптимізація існуючих сторінок і акаунтів в соціальних мережах
Створення великої кількості нових сторінок клієнта у всесвітньо відомих соціальних мережах
Регулярне оновлення інформації на всіх сторінках (нових і старих)
Ведення активності
Відгуки

Як наші послуги сприяють успіху