Комплексне просування бізнесу в США: як перестати задовольнятися меншим

business-in-usa
Пошуковий маркетинг

Комплексне просування бізнесу в США: як перестати задовольнятися меншим

Багато компаній в США можуть запропонувати лише конкретні послуги – лише розробку сайту, SEO-просування, PPC чи інший варіант.

Ми маємо те, що вам потрібно – комплексний підхід для реалізації будь-яких завдань. Ми використовуємо всі маркетингові канали в США, щоб ви отримали очікуваний результат. 

Чим такий хороший комплексний підхід і головне, яку вигоду отримуєте ви.

Що таке комплексний інтернет-маркетинг: переваги та результати

Не варто очікувати на особливі результати, створивши односторінковий лендинг або замовивши один текст. Так це не працює.

Комплексний інтернет-маркетинг в США – це залучення для просування різних інструментів, каналів та напрямків, об’єднаних у цілісну систему. У набір входять методи онлайн-просування:

 • SERM;
 • аналітика;
 • побудова стратегії;
 • використання різних видів реклами;
 • робота на кількох майданчиках;
 • створення якісного контенту.

Але замовити кілька послуг у різних виконавців – це ще не означає використовувати комплексний інтернет-маркетинг в США. Тільки згуртована команда з великим досвідом може створити єдину систему просування. Це і є запорука успіху. Серед головних переваг правильного комплексного просування в США:

 1. Єдиний стиль спілкування та відсутність протиріч. На початку роботи завжди розробляється тон спілкування з аудиторією, що допомагає правильно донести ідею, а отже, залучити більше клієнтів.
 2. Довгострокові результати. Залучення різноманітних маркетингових інструментів приноситиме регулярний дохід. Досить шукати причини зниження доходу, використовуючи окремі інструменти просування.
 3. Розуміння результатів. Ви не чекатимете з моря погоди – ефективність комплексного просування видно відразу по збільшенню охоплень. Ми знаємо, як провести клієнтів від першого дотику до покупки.
 4. Максимальний результат за вашого бюджету. Назвіть ваш бюджет одразу і ми підберемо під нього оптимальний набір інструментів. А незабаром ваші фінансові можливості збільшаться. Мінімум у 2 рази.

За допомогою багатоканального розвитку бізнесу можна збільшувати продажі та середній чек, виходити на нові ринку в США та залучати більше ЦА, демонструвати експертність та змінювати позиціонування, стимулювати повторні продажі та підвищувати лояльність. І все це – комплексний підхід. Ви все ще готові від нього відмовитися?

Комплексне просування підійде вам, якщо:

 • потрібно вивести новий бренд чи товар на ринок;
 • ви представляєте продукцію, яка ще не отримала попиту серед споживачів;
 • компанія має сильну мережу філій;
 • цілі та завдання бізнесу розраховані на довгострокову перспективу;
 • у вашій ніші велика конкуренція;
 • ви хочете залучити максимальну кількість клієнтів, підвищити лояльність та кількість продажів.

Використання окремих методів маркетингу та просування на одному майданчику не здатне залучити всю цільову аудиторію. За допомогою комплексного інтернет-просування в США ви зможете залучити у рази більше клієнтів. Людям буде простіше вас знаходити, багато хто дізнається про вас і зацікавиться вами. Відповідно, зросте й прибутковість бізнесу.

Інструменти для просування: наші рекомендації для ваших результатів

При просуванні бізнесу в США ми використовуємо максимальну кількість інструментів та методів:

 1. SEO. Це органічний трафік. Ви оплачуєте лише збір та оптимізацію контенту на сайті під пошукові системи. Після цього наші тексти працюють на ваш бізнес.
 2. PPC. Формуємо контекстну рекламу в та нагадуємо клієнтам про вас, щоб вони знову повернулися. Створюємо рекламу для ремаркетингу, використавши на максимум всі можливості інструмента.
 3. SMM. Розробимо стратегію для просування у соціальних мережах, щоб підвищити лояльність та довіру аудиторії до бренду.
 4. CRM. Використовуємо автоматизовану систему управління відносинами з клієнтами підвищення рівня продажів. Не просто залучаємо користувачів до бізнесу, а допомагаємо утримати їх серед постійних клієнтів.
 5. UX. Розробляємо інтерфейс сайту, який буде зручним для ваших клієнтів та викличе бажання ближче пізнати компанію.
 6. Розробка маркетингової стратегії. Проводимо аналіз цільової аудиторії, попиту в тематиці, конкурентів та формуємо рекомендації для правильної презентації компанії.
 7. Розробка сайту. Створюємо сайт бренду за необхідності та розробляємо web-дизайн, який сподобається вашим клієнтам.

Які методи будуть оптимальними для вас? Ми це з’ясуємо.

Чому 100% наших клієнтів залишаються задоволеними

Для нашої компанії на першому місці – цілі та завдання бізнесу. Спочатку аналіз – потім стратегія. Жодної роботи “нашвидкуруч”, ніякого “і так зійде”. Це не для вас і не про нас.

Результати для вашого бізнесу ми гарантуємо:

 • 7-річним успішним досвідом роботи з проектами у США;
 • професійною командою, що підбирається індивідуально під кожен проект;
 • численними кейсами з успішно реалізованими завданнями;
 • прозорістю співпраці з можливістю надання вам усіх доступів;
 • регулярною звітністю у зручній для вас формі;
 • клієнтоорієнтованістю нашої компанії.

Наше завдання не у виконанні роботи, а у розвитку вашого бізнесу разом із вами. Ми зацікавлені у довгостроковій співпраці з вами – значить зацікавлені у тому, щоб ви могли заробляти.

Ціна роботи залежить від цілей вашого бізнесу та необхідних для цього ресурсів, інструментів, часу. Зверніться до нас і ми проведемо аналіз бізнесу, розрахуємо бюджет та розробимо стратегію.

У нас немає однієї працюючої таблетки для всіх, адже кожен бізнес індивідуальний. Але ми можемо підібрати ефективні методи маркетингу для вас. Працюючі на 100%.

Телефонуйте або заповнюйте форму зворотного зв’язку сьогодні, щоб вже завтра наші професіонали збільшували ваш прибуток. Будемо раді пройти разом із вами до результату.