Як отримати перших передплатників у телеграм-каналі?

Як отримати перших передплатників у телеграм-каналі?
SMM

Як отримати перших передплатників у телеграм-каналі?

Збільшення кількості передплатників каналу Telegram

Зростання числа передплатників телеграм-каналів викликає великий інтерес власників каналів цього месенджера. Але не поспішайте відразу шукати: де ж купити передплатників в telegram. У цій статті ми навчимо вас найбільш ефективним, як платним, так і безкоштовним, способам додавання передплатників в телеграм.

Методи отримання передплатників в телеграм безкоштовно

Одна з головних особливостей швидкого отримання передплатників — створення і публікація актуального й цінного контенту. Отримати перших передплатників в телеграм буде досить легко, швидше за все, ними виявляться ваші друзі й знайомі. Так що припустимо, що вони у вас вже є. Один з кращих способів, за допомогою якого можна залучити безкоштовних передплатників в телеграм канал — це створення цінного контенту. Це робиться для того, щоб ваша поточна аудиторія каналу могла надіслати інформацію іншим користувачам і в інші групи, в яких вони є. І якщо цей контент зацікавить користувачів, то вони швидше за все підпишуться на ваш канал.

Друга особливість — це правильний логотип і цікавий опис для каналу. Ще один спосіб, який може допомогти дуже швидко і безкоштовно збільшити кількість підписників вашого каналу — це взаємопіар в телеграм.

В кінці кожного повідомлення (тексту або зображення), яке ви публікуєте на каналі, вмикайте ідентифікатор каналу (URL), щоб посилання на канал також надсилалося, якщо повідомлення пересилаються.

Вибір правильної теми й мети

Поставте перед собою мету створити певний канал і не змінюйте її через деякий час, а намагайтеся публікувати контент, пов’язаний з назвою та історією каналу, щоб не втратити учасників.

Платні методи: де і як купити передплатників в телеграм

Розміщення реклами в телеграм

Це один з найпопулярніших способів просування каналу і залучення справжніх підписників. Він полягає в тому, щоб заплатити адміністраторам за публікацію вашої реклами на їхніх каналах. Ціна публікації залежить від багатьох факторів, наприклад:

  1. Тривалості просування.
  2. Розміру каналу, який ви просуваєте.

Один рекламний пост в середньому приносить від 0 до 500 нових користувачів, але ці результати залежать від змісту вашої реклами, заклику до дії, типу контенту каналу й активності на ньому.

Плюси реклами в telegram каналах: справжня цільова аудиторія. Мінуси: це дорого, відсутність гарантій отримати учасників, можливість шахрайства, повільний процес просування. З цього можна зробити такий висновок: ви завжди можете купити рекламу в телеграм каналах, але не поспішайте цього робити. Розгляньте й інші способи.

Таргетована реклама

Другий варіант платного просування в телеграм — це використання реклами в Facebook. Велике розмаїття налаштувань допоможе вам націлитися на свою ЦА зі 100% точністю.

Купівля передплатників в телеграм

Існують онлайн-сервіси, де кожен може купити живих передплатників телеграм. Їх використання допоможе вам швидко отримати бажану кількість передплатників за фіксовану плату. Але при всьому цьому, це будуть «живі душі». Плюси даного методу: швидке просування, це дешевше, ніж платна реклама, є гарантії (якщо ви заплатите за 1000 передплатників, ви їх і отримаєте). Мінуси: дорожче ботів.

Висновки

Ми розповіли про основні методи як отримання передплатників телеграм безкоштовно, так і того, як купити передплатників telegram. Але перш ніж починати діяти, варто подумати про те, яку цінність ви приносите передплатникам. Тому, що якщо ви публікуєте непослідовний і неякісний контент, то навіть хороші інструменти просування в Telegram вам не допоможуть. Отже, повторимо які ж ключові фактори успіху? Правильний брендинг (назва каналу, його опис, логотип), якісний, унікальний і корисний контент, послідовність публікацій (без спаму, простий і доступний текст, не робіть більш як 10 публікацій на день).