Чому Клабхаус став популярним? Як отримати інвайт?

Чому Клабхаус став популярним
Вірусний маркетинг

Чому Клабхаус став популярним? Як отримати інвайт?

Що таке Clubhouse?

Clubhouse — це додаток для голосового чату, призначене тільки для iPhone, де люди можуть вести різні розмови й приєднуватися до них. Clubhouse запущений у квітні 2020 року як додаток для iOS. Його описують як «новий тип соціальної мережі, заснованої на голосі». Додаток нещодавно став популярним після того, як генеральний директор Tesla Ілон Маск зареєструвався в додатку і розповів про нього на весь світ у відомому шоу. У цій статті ми відповімо на кілька запитань, які у вас виникли.

Хто є в Clubhouse?

Додаток отримав відомість після того, як до нього приєдналися такі знаменитості, як Дрейк, Вірджіл Абло і навіть Опра. Згідно зі статтею журналіста технічних новин Вайреша Баладжи, додаток тепер обслуговує 10,1 мільйона користувачів і розширився внаслідок включення популярних ведучих підкастів і зірок соціальних мереж, таких як Ліндсі Метселаар і Серена Керріган. Які використовують платформу для проведення більш приватних обговорень з їх однолітками й послідовниками.

Так що одна з основних причин популярності Clubhouse — це наявність в ньому великої кількості знаменитостей і цікавих особистостей. MC Hammer відомий своїми кімнатами про криптовалюту, в той час як Кевін Харт бере участь в суперечках про те, чи кумедний він взагалі. Завдяки ефемерності форми, на відміну від Instagram Live, знаменитостям не потрібно побоюватися, що все, що вони говорять в Клабхаус стане заголовком новин.

Як працює Clubhouse?

Коли програма відкриється ви побачите список «кімнат», до яких можете приєднатися. Всі кімнати відкриті для вас — просто виберіть потрібну зі списку. Ви входите в кожну кімнату як член аудиторії. Якщо ви хочете поговорити, то «піднімаєте руку», і доповідачі можуть запросити вас до слова.

В клубних кімнатах часто бувають експерти, знаменитості, венчурні капіталісти, журналісти й так далі. Також, ви можете створити свою власну кімнату. У кожної кімнати своя тема, яку часто придумує експерт або першопроходець у даній області. Немає ні відео, ні картинок, ані тексту. Це все просто аудіо. Думайте про це як про приєднання до випуску підкасту в прямому ефірі. Нічого не зберігається тому якщо вам подобається розмова, не йдіть з кімнати, ви не зможете відтворити її пізніше. Сподіваємося, що ми відповіли на ваше запитання про те, як влаштований Clubhouse.

Де взяти інвайт в Clubhouse?

На даний момент ви повинні бути запрошені в додаток кимось, хто вже є учасником. Якщо ви все ж отримаєте бажане запрошення, то зможете надіслати інвайт в Clubhouse двом своїм друзям, а через деякий час ви зможете запросити ще більшу кількість людей. Цей формат «тільки на запрошення» зазвичай використовується в додатках для знайомств з обмеженим доступом, таких як Raya або Lox Club. Як і у випадку з додатками для знайомств, ви можете просто завантажити додаток, але ви потрапите в, здається, нескінченний список очікування. Генеральний директор Clubhouse Пол Девідсон пообіцяв, що додаток в кінцевому підсумку відкриється для всіх, включаючи користувачів Android, які в даний час не запрошені на вечірку.

Як можна видалити додаток?

Отже, вам цікаво, що станеться, якщо ви виявите, що отримали запрошення в Clubhouse, але потім захочете його позбутися? Зрештою, додаток не для всіх. Можна з упевненістю сказати, що позбавлення від вашого профілю — непростий процес. У додатку немає опції або кнопки для видалення вашого профілю Clubhouse. Ви повинні безпосередньо зв’язатися з Клабхаус і попросити їх видалити ваші дані.

Чому цей додаток повинен мене цікавити?

Якщо ви ставите питання: в чому сенс Clubhouse? Те ось наша відповідь. У Clubhouse є реальні перспективи. Неформальний характер платформи означає, що кожен знайде щось для себе. Розмови варіюються від обговорення останньої драми «Справжні домогосподарки» разом з самими домогосподарками до інформованих політичних коментарів авторитетних репортерів. А вартість Clubhouse, попри те, що йому всього 10 місяців, вже оцінюється в 1 мільярд доларів

Якщо ваш друг відправив вам запрошення, чи не закочуйте очі при думці про те, що доведеться мати справу з ще однією платформою для соціальних мереж. У нас є прихована підозра, що ви можете «зависнути» в Клабхаус надовго.