Для чого потрібна підтримка сайтів?

Для чого потрібна підтримка сайтів?
Веб майстерня

Для чого потрібна підтримка сайтів?

Веб-сайт з хорошою рентабельністю інвестицій — це живий актив для вашого бізнесу. Створення та підтримка цього веб-сайту повинні бути чимось більшим, ніж просто разовою операцією, тому що ваш сайт являє собою цифрову вітрину і спосіб зв’язку з клієнтами. Послуги супроводу веб-сайту можуть допомогти вам у розвитку та забезпеченні гарної роботи сайту.

Супровід сайту — це велика кількість послуг, орієнтованих не на один аспект проекту, а на його загальний розвиток. Наприклад, вона може включати управління контентом, технічну підтримку, просування в Інтернеті, рекламу і навіть «першу допомогу», якщо веб-сайт вимагає негайного ремонту. Як правило, спектр послуг з адміністрування сайту обговорюється з кожним клієнтом індивідуально.

Адміністрування сайту — кому це потрібно?

Щодня в мережі відбуваються мільйони змін. Хоча більшість з них незначні, деякі все ж можуть впливати на роботу алгоритмів. Щоб підтримувати позиції свого сайту, ви повинні знати про всі ці зміни і їх можливі, наслідки. Для цього потрібно або цілодобово бути присутнім в мережі, або замовити послуги з підтримки вашого сайту. Підтримка веб-сайту рекомендується всім, у кого недостатньо часу для самостійного контролю сайту і його адміністрування. Ці послуги допоможуть вам не тільки підтримати авторитет вашої компанії, але і розв’язати будь-які проблеми, пов’язані з роботою сайту.

Типи послуг з підтримки та обслуговування веб-сайтів

Обслуговування сайту

Ці послуги забезпечують розв’язання будь-якої проблеми, викликаної неправильною роботою коду. Супровід веб-сайту дозволяє негайно реагувати на будь-які зміни чинного алгоритму. Крім того, структура веб-сайту постійно контролюється, щоб оцінити її ефективність і знайти можливі слабкі місця. Це забезпечує відмовостійкість і продуктивність веб-сторінки, що життєво важливо для будь-якого бізнесу в мережі.

Послуги з оновлення контенту

Вони містять періодичні оновлення змісту веб-сайту (статті, фотографії, відео й т. д.). Ця послуга дозволяє надавати клієнтам перевірену й актуальну інформацію, без витрачання на це свого часу. За статистикою, дві третини клієнтів втратять довіру до ваших послуг, якщо не побачать ніяких змін і нового контенту на вашій веб-сторінці понад місяць. Це досить переконливо демонструє необхідність інформаційної підтримки.

Послуги графічного дизайну

Вони потрібні для гарантії стабільності візуальних компонентів веб-сайту. Ви можете отримати всілякі поліпшення дизайну, банери, транспортні карти та унікальні зображення за допомогою графічної підтримки.

Вартість адміністрування сайту

Ціна на обслуговування сайту залежить від кількості й виду послуг, що надаються. Веб-сайт буде оновлюватися відповідно до умов плану обслуговування. Плани зазвичай сплачуються щомісячно, щоквартально або щорічно. Можлива ціна підтримки сайту варіюється від декількох доларів до сотень доларів на місяць. Необхідно враховувати безліч факторів: кількість витраченого часу, рівень знань фахівців, розмір веб-сайту й т. д.

Що входить у веб-супровід?

Пакети обслуговування веб-сайту можуть бути адаптовані до конкретних потреб клієнта. Це означає, що ви можете вибирати які послуги вам потрібні. Послуги з супроводу сайту зазвичай містять наступні комбінації:

  • Оновлення

Регулярне оновлення ядра сайту і плагінів необхідно для переконання в тому, що все працює як треба.

Виконання резервного копіювання даних сайту для їх відновлення в оригінальному або новому місці розташування в разі пошкодження або руйнування цих даних.

  • Безпека

Відстеження загроз і налаштування систем безпеки для їх запобігання. При необхідності можна виправити проблеми безпеки й відновити резервні копії.

  • Моніторинг сайту

Відстеження проблем зі швидкістю роботи, помилок 404, неактивних посилань і т. д.

Популярні інструменти: Pingdom, GTmetrix;

  • Аналітика

Використання високоякісних інструментів для аналізу трафіку.

Популярні інструменти: Google Analytics, Яндекс.Метрика.

  • Маркетинг

Управління соціальними мережами, рекламою, електронною поштою та розсилкою новин.

  • Оптимізація вмісту сайту

Зміна і створення зображень, а також текстів. Щоб веб-сайти залишалися актуальними, їх вміст необхідно оновлювати. Доцільний приклад даного виду послуг — адміністрування інтернет-магазину. Для сайту такого типу дуже важлива оптимізація вмісту.

Головна порада — не економте на супроводі веб-сайту

Так само, як обслуговування автомобіля або будинку, обслуговування сайту має вирішальне значення. Це в кінцевому підсумку допоможе вам заощадити час, гроші й захистить від непотрібних проблем.